kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Uwaga wścieklizna!

Uwaga wścieklizna!

Dodano: 28.11.2013 13:00 Uwaga wścieklizna!
W związku ze stwierdzeniem 2 ognisk wścieklizny na terenie powiatu bocheńskiego, w miejscowościach Wiśnicz Mały (gmina Nowy Wiśnicz) oraz Stanisławice (gmina Bochnia) Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bochni przesyła do wiadomości projekt Rozporządzenia Nr 3/2013 z dnia 21 listopada 2013r. w sprawie określenia obszaru zagrożonego wścieklizną zwierząt, sposobu jego oznakowania oraz nakazów i zakazów obowiązujących na tym obszarze dla ogniska wścieklizny w Wiśniczu Małym oraz projekt granic obszaru zagrożonego na terenie powiatu bocheńskiego dla ogniska choroby w Stanisławicach.

Projekty granic na terenie powiatu bocheńskiego

Od strony północnej:  od Baczkowa (gmina Bochnia) Czarną Drogą przez Puszczę Niepołomicką do granicy powiatów bocheńskiego i wielickiego, dalej granicą powiatów do drogi łączącej Mikluszowice (gm. Drwinia) i Wolę Batorską (powiat Wieliczka)

Od strony południowej: od granicy powiatów bocheńskiego i wielickiego na drodze krajowej K4 drogą K4 do ulicy K. Brodzińskiego (miasto Bochnia)

Od strony wschodniej: od ulicy K. Brodzińskiego (miasto Bochnia) , ul. Legionów Polskich, ul. G. Turkowskiego, ul. T. Popka, ul. Mjr. Bacy, ul. Wodociągową ul. Łany, ul. Partyzantów, ul. Na Buczków, ul. Ul. Na Kąty do ul. Proszowskiej – drogi wojewódzkiej W965,  drogą W965 przez Proszówki (gmina Bochnia) do Baczkowa (gmina Bochnia).

 

sk