kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Uczniowie ZS w Dąbrowicy pomocnikami Świętego Mikołaja

Uczniowie ZS w Dąbrowicy pomocnikami Świętego Mikołaja

Dodano: 14.12.2015 08:00 Uczniowie ZS w Dąbrowicy pomocnikami Świętego Mikołaja
9 grudnia 2015 roku do szkoły w Sobolowie przybył Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Gimnazjaliści obdarowani zostali zestawami ciast oraz sokami wykonanymi z ekologicznych marchewek i jabłek.

Wypieki, które zostały zrobione na bazie tych samych komponentów co soki oraz dodatkowo ze szpinaku i płatków owsianych, cieszyły się dużym powodzeniem i uznaniem. Zdrowe, a jednocześnie smaczne upominki sporządzone zostały przez uczniów ZS w Dąbrowicy pod bacznym okiem pani Anny Jop i pani Kingi Fasugi.

Pomysł zrodził się w związku z akcją Szkoła Promująca Zdrowie organizowaną przez Kuratorium Oświaty w Tarnowie, a której ZS w Dąbrowicy jest uczestnikiem.

Promując posiłki uczniowie chcieli zwrócić uwagę na to jak ważne w naszym odżywianiu jest to co spożywamy. Nie wystarczy tylko jeść — należy zdrowo się odżywiać.

Młodzież wraz z koordynatorem akcji Izabelą Mączką serdecznie dziękują Dyrektorowi ZS w Sobolowie, nauczycielom oraz uczniom za ciepłe przyjęcie


inf.pras/kkh