kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Uczeń z ZS NR 2 w etapie centralnym XXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Uczeń z ZS NR 2 w etapie centralnym XXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Dodano: 02.04.2009 09:00 Uczeń z ZS NR 2 w etapie centralnym XXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Uczeń Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni Jakub Rzepecki zakwalifikował się do etapu centralnego XXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych .

Zawody okręgowe XXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych odbyły się w Krakowie.Jak każdego roku, brali  w nich udział uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni, wyłonieni w etapie szkolnym.
Ich uczestnictwo zakończyło się sukcesem. Jakub Rzepecki z klasy IV technik budownictwa, zajmując
10 miejsce na 88 uczestników z Małopolski, zakwalifikował się  do finału centralnego, który zaczął się dzisiaj i potrwa do 4 kwietnia 2009 r. w Wodzisławiu Śląskim.
Miejsca pozostałych przedstawicieli Szkoły też były wysokie: Marcin Cygan z klasy IV b zajął 14 miejsce, Natalia Drabik z klasy IV a – 18 miejsce, Sławomir Piechnik – z klas IV a – 43 miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, że trójka uczniów zajęła miejsca w pierwszej dwudziestce. Cała drużyna Zespołu Szkół Nr 2 zajęła wysokie IV miejsce, na 20 startujących szkół budowlanych z województwa małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.Uczniowie zostali przygotowani przez mgr inż. Zofię Winiarską i mgr inż. Anetę Krysiak.Warto dodać, że nie jest to pierwszy sukces uczniów tej szkoły w Olimpiadach. W ostatnich latach trzech uczniów uzyskało tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, a jeden uczeń -  tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.
Wszystkim gratulujemy uzyskanych wyników,a Kubie życzymy powodzenia w finale centralnym.