kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Tysiąc złotych od Starosty z okazji tysięcznego porodu

Tysiąc złotych od Starosty z okazji tysięcznego porodu

Dodano: 09.12.2015 14:45 Tysiąc złotych od Starosty z okazji tysięcznego porodu
W poniedziałek w bocheńskim szpitalu odbył się tysięczny poród i na świat przyszła malutka Aleksandra. Gratulacje z tej okazji złożył Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn, który przekazał szczęśliwiej mamie 1000 zł z przeznaczeniem na wyprawkę dla dziecka. Życzenia złożył także dyrektor szpitala.

Szczęśliwymi rodzicami są Urszula i Paweł Pilch z Lipnicy Murowanej. Mała Aleksandra otrzymała 10 punktów w skali APGAR, tuz po urodzeniu ważyła 3320 g i mierzyła 61cm. Gratulujemy i życzymy wiele zdrowia!

 


Przypomnijmy:

 

To już drugi rok z rzędu, kiedy bocheński szpital przekracza liczbę tysiąca porodów. W zeszłym roku odbyły się 1004 porody, natomiast w 2013- 894 porody. Co oznacza, że nasz placówka zaczyna cieszyć się ugruntowaną pozycją. Oddział zapewnia leczonym kobietom komfortowe warunki pobytu w niewielkich salach. Każda z sal wyposażona jest w węzeł sanitarny (wc, prysznic), darmowy dostęp do internetu, telewizję oraz dostęp do telefonu stacjonarnego.W oddziale znajdują się trzy sale porodowe, przystosowane do porodów siłami natury, porodów w wodzie oraz porodów rodzinnych.


kkh