kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Tydzień Przedsiębiorcy w ZUSie

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUSie

Dodano: 07.11.2013 10:00 Tydzień Przedsiębiorcy w ZUSie
Od 18 do 22 listopada Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy. W tych dniach wszystkie placówki ZUS przyjmować będą o trzy godziny dłużej (codziennie do 18.00) oczekując na przedsiębiorców chcących skorzystać z porad ekspertów Zakładu oraz innych instytucji. Odbędą się także bezpłatne wykłady.

W Inspektoracie ZUS w Bochni 20 listopada dyżurować będą eksperci z Urzędu Skarbowego, Urzędu Miasta i Gminy oraz Powiatowego Urzędu Pracy. Warto zasięgnąć porady nie tylko z zakresu opłacania składek na ubezpieczenia społeczne ale także przepisów podatkowych, zakładania i ewidencji działalności gospodarczej czy pozyskiwania środków na jej prowadzenie i rozwój.

Na specjalnych seminariach tematycznych będzie można się dowiedzieć m.in. o tym, jak efektywnie korzystać z nowej wersji programu Płatnik i dlaczego warto skonfigurować w firmowym laptopie Platformę Usług Elektronicznych, czyli jak rozliczać się z ZUS bez wizyty w urzędzie. Będzie można także sprawdzić na jakich zasadach można skorzystać z ulg i umorzeń w spłacie zaległych składek oraz z abolicji składkowej. Warto uzyskać informację o tym, jak nie dać nabrać się na „usługi” nieuczciwych pośredników oferujących outsourcing pracowników.

Więcej szczegółów na temat akcji na stronie zus.pl/tydzienprzedsiebiorcy

Zapraszamy!