kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Tydzień E-książki

Tydzień E-książki

Dodano: 02.03.2017 08:00 Tydzień E-książki
W związku z corocznymi obchodami Międzynarodowego Tygodnia E-książki platforma IBUK Libra przygotowała dla Czytelników bocheńskiej Biblioteki niespodziankę!

W dniach od 1 do 14 marca br. platforma IBUK Libra, poszerzy zestaw tytułów wykupiony przez Bibliotekę o około 2700 publikacji. Pojawią się w nim książki z zakresu literatury faktu i literatury pięknej, do których będą mieli nieodpłatny dostęp czytelnicy bocheńskiej książnicy. Przez dwa tygodnie użytkownicy IBUK Libra będą mogli korzystać z pełnej treści wszystkich książek.

Już dziś zachęcamy wszystkich Czytelników, którzy dotąd nie korzystali z zasobów czytelni elektronicznej do pobrania kodów PIN,  niezbędnych do rejestracji i logowania się na stronie libra.ibuk.pl. Kody należy odbierać w Czytelni dla Dorosłych, ul. Mickiewicza 5, I piętro.

Wszystkich czytających literaturę piękną, którzy nie znajdą poszukiwanych tytułów w zasobach IBUK Libra, gdzie przeważa literatura naukowa, zachęcamy do pobrania kodów dostępu i korzystania z e-książek z zasobów Legimi.

Zapraszamy.

 

sk