kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bocheńskiego

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bocheńskiego

Dodano: 11.06.2018 08:00 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bocheńskiego
Na sztucznej murawie MOSiR-u Bochnia, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego, który zakończył rozgrywki międzyszkolne sezonu 2017/2018.

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn:

ZS Nr 1 w Bochni

I LO w Bochni

II LO w Bochni

ZS Nr 3 w Bochni

ZS Nr 2 w Bochni.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” a chłopcy spędzali każdorazowo  na murawie po 12 minut.

Chłopcy pełni werwy, zapału i pragnienia wygranej przystąpili do rywalizacji. Walka od pierwszych chwil była bardzo zacięta, momentami nawet trochę nerwowa. Były momenty gdy emocje „sięgały zenitu”, chwilami może nawet chęć umieszczenia piłki w bramce przeciwnika była tak silna, że wszystkie starania aby tak się właśnie stało spełzały na niczym: bramka była jak zaczarowana a piłka obijając się o wszystkie możliwe słupki i poprzeczki ani myślała wylądować w okienku bramki.

Ostatecznie najlepszą drużyną tego Turnieju, zostali uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni i to oni zdobywając I miejsce otrzymali również Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego.

Na miejscu II uplasowali się uczniowie ZS Nr 2 w Bochni,  miejsce III wywalczyli chłopcy z II LO w Bochni. Na miejscu IV znaleźli się uczniowie ZS Nr 3 w Bochni a tabelę zamykają chłopcy I LO w Bochni, którzy uplasowali się na miejscu V.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie zespoły, z rąk Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bochni  Ireneusza Sobasa, otrzymały pamiątkowe dyplomy a zdobywcy miejsc I – III również okolicznościowe puchary. Dyplomy oraz puchary ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

 

sk