kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Trzecia kolejka I ligi

Trzecia kolejka I ligi

Dodano: 16.11.2009 15:00 Trzecia kolejka I ligi

 

W trzeciej kolejce I ligi PLHPN nie zabrakło bramek i emocji. W pięciu meczach zawodnicy strzelili aż 34 bramki. Na pozycję lidera awansowało Remedium, ale prowadzi jedynie lepszą różnicą bramek. Porażki zanotowały Stalprodukt P-1 i NPDL.


CCDP – Agrokom 2:6


Jacek Nawrocki, Paweł Motak -  Adam Boroń x 2, Paweł Kokoszka, Mateusz Wcisło, Dominik Woda, Wojciech Wąsik.

Mecz zaczął się spokojnie uważną grą z obu stron. W drugiej połowie Agrokom wyraźnie przyspieszył, aplikując rywalom aż 6 bramek, głównie za sprawą Adama Boronia.

Remedium – Parker’s 4:2


Tomasz Kubik x 2, Mirosław Flasza, Dawid Pączek – Paweł Matusik, Sebastian Musiał

Początek spotkania był wymarzony dla Parkersów, którzy szybko strzelili 2 bramki i wydawałoby się że mecz mają pod kontrolą. Jednak z minuty na minutę doświadczony zespół Remedium zyskiwał coraz większą przewagę strzelając 4 gole i wygrywając ostatecznie 4:2. Znów dał o sobie znać Tomasz Kubik zdobywca dwóch bramek w tym meczu.

Stalprodukt P-1 – CCDP 2:5

Dominik Prytko x 2 – Jarosław Strach x 2, Jacek Nawrocki, Rafał Wacnik, Tomasz Rachwał

Wicemistrz ligi z poprzedniego sezonu doznał kolejnej porażki. Nadmienić jednak trzeba, iż zespół P-1 grał osłabiony, nie mając nikogo na ławce rezerwowych.. Zespół CCDP odniósł pierwsze zwycięstwo strzelając aż 5 goli. Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, jednak w drugiej odsłonie osłabiony zespół Stalproduktu zaczął coraz bardziej odczuwać skutki spotkania, co skrzętnie wykorzystali zawodnicy CCDP.

ALLADYN – REMEDIUM 1:3


Kamil Żuchowicz – Tomasz Kubik x 2, Dawid Pączek.

Kolejny raz spotkanie zaczyna się od uważnej gry z obu stron. Spotkanie toczone w dobrym i szybkim tempie, beniaminek przez długi czas nie pozwalał na rozwinięcie skrzydeł drużynie Remedium. Jednak goście potwierdzili że na początku sezonu są w dobrej formie i ostatecznie wygrali 3:1. Ponownie strzelał duet Pączek – Kubik, ten drugi uzyskał już w sumie 9 trafień i samodzielnie lideruje klasyfikacji najlepszych strzelców.

IGLOO – NPDL 2:0

Dariusz Gałązka x 2

Ekipa z Oś. Niepodległości nie może złapać rytmu z poprzedniego sezonu. Grają dobrą piłkę ale nie potrafią udowodnić tego w decydujących momentach meczu. Natomiast Igloo systematycznie punktujące swoich rywali mieli mieszane uczucia przed meczem. Na boisku nie brakowało ciekawych zagrań, parad bramkarskich oraz zaangażowania z obu stron. Dariusz Gałązka zdobył dla Igloo 2 bramki dające komplet punktów. Na uwagę zasługuje jednak bramkarz Igloo Marcin Polak, który momentami bronił jak w transie i to jemu „mroźni” powinni zawdzięczać zwycięstwo.