kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Trwa rekrutacja do projektu „Młodzi na start”

Trwa rekrutacja do projektu „Młodzi na start”

Dodano: 14.08.2013 07:30
Do 30 sierpnia 2013 roku prowadzona jest rekrutacja do projektu „Młodzi na start". Celem projektu jest przygotowanie osób młodych do rozpoczęcia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Cisnet.pl Centrum Informatyczno - Szkoleniowe z dniem 1 sierpnia 2013 roku rozpoczął realizację projektu „Młodzi na start". Realizacja projektu odbywa się na podstawie umowy nr UDA-POKL.06.02.00-12-064/12, podpisanej pomiędzy Cisnet.pl a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dla uczestników projektu przygotowano szkolenia, warsztaty interpersonalne, doradztwo zawodowe i biznesowe. Udzielone zostanie wsparcie finansowe w wysokości maksymalnie 25 000 zł (dotacje inwestycyjne) oraz 700 zł miesięcznie, przez okres 6 miesięcy jako wsparcie pomostowe, z możliwością jego wydłużenia do 12 miesięcy.

Projekt skierowany jest do osób, które nie ukończyły 25 roku życia oraz są nieaktywne zawodowo, pracujące i uczące się, zamieszkujące na terenie powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, krakowskiego - ziemskiego (bez miasta Kraków), miechowskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, tarnowskiego, miasta Tarnów, gorlickiego, limanowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego (bez miasta Nowy Sącz), nowotarskiego oraz suskiego.

O uczestnictwo w projekcie mogą ubiegać się osoby, które nie posiadały zarejestrowanej działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej www.mojadotacja.eu oraz pod nr tel. 12 633 92 05.