kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Trwa Giełda Informacji Zawodowej

Trwa Giełda Informacji Zawodowej

Dodano: 15.03.2018 12:00 Trwa Giełda Informacji Zawodowej
W sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni trwa Giełda Informacji Zawodowej. Gimnazjaliści przez dwa dni mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Bocheńskiego.

 

Przybyłą młodzież, rodziców i nauczycieli przywitał starosta bocheński Ludwik Węgrzyn, który zachęcał do zapoznania się z bogata ofertą oraz do wyboru szkoły właśnie z naszego powiatu. Wysoka jakość kształcenia, doświadczenie kadry pedagogicznej oraz infrastruktura potwierdza, że to właśnie w naszych szkołach warto się uczyć – kontynuował starosta.

Podczas tych dni szkoły ponadgimnazjalne prezentują oferty edukacyjne na rok szkolny 2018/19. Każdy gimnazjalista może spotkać się z doradcą zawodowym i wziąć udział w testach zawodowych dla młodzieży jak również poznać profile nauczania, porozmawiać z uczniami i uzyskać materiały reklamowe. I i II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, Zespołów Szkół nr 1, 2 i 3 w Bochni oraz Zespołu Szkół w Żegocinie i CKZiU w Łapanowie. Swoją ofertę prezentuje również Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy,  Bursa Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego oraz Liceum Plastyczne w Nowym Wiśniczu. Młodzież może również odwiedzić stoisko Firmy Bohle, Pracowni Rerum, Ochotniczego Hufca Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Biblioteki Pedagogicznej.

 

sk