kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Targi Pracy szansą na zatrudnienie

Targi Pracy szansą na zatrudnienie

Dodano: 05.10.2011 10:00 Targi Pracy szansą na zatrudnienie
W dniu 29 września 2011 r. w Hali Widowisko - Sportowej w Bochni w godzinach od 11.00 do 15.00 odbyły się Targi Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Bochni oraz Starostwo Powiatowe w Bochni przy współpracy Miejskiego Domu Kultury.

 

Po powitaniu przez Dyrektor Marię Fąfara osoby bezrobotne i poszukujące pracy zgromadzone na trybunach ruszyły do stanowisk pracodawców.
Targi Pracy skupiły 46 wystawców wśród których znalazło się 33 pracodawców a także agencje zatrudnienia, stowarzyszenia, instytucje (urzędy pracy z ościennych powiatów - PUP Brzesko, PUP Wieliczka, WUP Kraków Zespół Zamiejscowy w Tarnowie) jak również Wojskową Komendę Uzupełnień w Tarnowie.

Pracodawcy zaproponowali osobom poszukującym zatrudnienia 190 różnorodnych stanowisk. Były to oferty z branży budowlanej, mechanicznej, gastronomi, handlu, prac biurowych a także informatyki, grafiki i wielu innych.

Targi odwiedziło około 700 zainteresowanych osób poszukujących zatrudnienia.
W najbliższych dniach będzie znana ilość osób , które dzięki udziałowi w Targach Pracy podjęły pracę.

Targi pracy oceniane są przez pracodawców i osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy jako jedną z lepszych form realizacji pośrednictwa pracy. Uczestnicy targów wyrazili chęć udziału w kolejnych edycjach targów pracy przygotowywanych przez PUP Bochnia.