kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Tańcząc poomóżmy Zosi

Tańcząc poomóżmy Zosi

Dodano: 19.09.2018 08:00 Tańcząc poomóżmy Zosi
W niedzielę zapraszamy do Kamionnej na imprezę charytatywną "Kamionna dla Zosi - rodzinny piknik Zumba Fitness" pod patronatem starosty bocheńskiego.

Zosia ma niecałe 3 latka. Urodziła się z zaćmą wrodzoną. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji „SŁONECZKO”, która wspiera rodziców Zosi i pomaga w jej leczeniu. Przed Zosią jednak jeszcze długa droga i kosztowne wizyty w klinice w Magdeburgu. Rodzice Zosi robią wszystko co w ich mocy aby wyleczyć córeczkę. Chcemy pomóc Zosi organizując piknik rodzinny, którego celem będzie zebranie środków na dalsze leczenie Zosi, które będą zbierane w formie zbiórki publicznej.
Rozgrzej swe serce i otwórz je dla Zosi. Zatańcz w maratonie zumby i weź udział w imprezie charytatywnej. Będziemy ćwiczyć i tańczyć pod okiem 4 doświadczonych instruktorek fitness. Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny.

Program:

15.00 - oficjalne rozpoczęcie,

15.10 - przedstawienie dla dzieci "Jaś i Małgosia" w wykonaniu rodziców dzieci z Przedszkola w Trzcianie,

15.35 - gość specjalny - występ wokalny Iwony Zięba ( mamy Zosi) Finalistki 4. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki,

16.00 - Zumba KIDS,

16.15 - trening fitness z Adamem Szostakiem,

16.30 - 19.30 - maraton ZUMBA z Ewą Janisz, Agatą Nizioł, Olą Fischer oraz Dominiką Barci oraz atrakcje towarzyszące: rozgrywki piłkarskie z Akademią Mam Talent, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania, porady dietetyka z analizą składu masy ciała, fotobudka, gry i zabawy rodzinne z animatorami, warsztaty artystyczne dla dzieci, stoiska ze słodkościami, potrawy regionalne i zdrowa żywność, kiermasz rękodzieła oraz wiele innych. Nie lada gratką dla fanów motoryzacji będzie przyjazd na quadach grupy Wolves Squad należącej do Quadowej Grupy Południe. Na dzieciaki będzie również czekała słodka niespodzianka dzięki Aeroklub Podhalański.


Wstęp na całą imprezę wolny, natomiast na maraton Zumby obowiązuje wykupienie cegiełki. Cegiełkę możesz kupić już dziś w cenie 25 zł., wpłacając pieniądze na konto Zosi (dane poniżej) lub w dniu maratonu w cenie 30 zł.

Dane do przelewu:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”

77-400 Złotów, Stawnica 33A

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

tytułem „268/Z Zofia Zięba – darowizna ZUMBA imię i nazwisko”

 

sk