kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Dodano: 23.11.2010 14:00
Fundacja BIS zaprasza na bezpłatne seminarium dla organizacji pożytku publicznego: "Nowelizacja ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie", które odbędzie się 30 listopada 2010 w Krakowie.

Nowelizacja ustawy wprowadziła szereg istotnych zmian dotyczących organizacji posiadających status organizacji pożytku publicznego, do których obowiązkowo będą musiały dostosować się organizacje. Jedna z podstawowych zmian polega na wprowadzeniu zupełnie nowego, znacznie rozbudowanego wzoru sprawozdania merytorycznego z działalności OPP, które zastąpi dotychczasowy uproszczony wzór.
Jeśli chcesz:

  • dowiedzieć się, jak dostosować statut i działalność organizacji do wymogów nowej ustawy
  • dowiedzieć się, jak wyglądają zmienione zasady sprawozdawczości i kontroli OPP
  • poznać projekt nowego wzoru sprawozdania merytorycznego z działalności organizacji pożytku publicznego
  • dowiedzieć się, kiedy organizacja może stracić status OPP
  • rozwiać swoje wątpliwości dotyczące pozostałych rozdziałów ustawy

Zapraszamy do udziału w seminarium! Do udziału zachęcamy także te organizacje pozarządowe, które starają się o status OPP.Termin: 30 listopada 2010 r., godz. 15.30-18.00Miejsce: Kraków, Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych (MOWIS), Centrum C 10, sala 103.Formularz zgłoszeniowy znajduje się w załączniku. Uzupełniony formularz prosimy przesyłać na adres anna.sobczyk@bis-krakow.pl lub faxem: 12 412 15 24. Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada 2010 roku. Udział w seminarium jest bezpłatny!