kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”

„Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”

Dodano: 17.01.2011 12:00 „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni zdobyli II miejsce w konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”

Popierając zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem uczniowie Budowlanki zaplanowali i przeprowadzili szeroką kampanię informacyjną na temat profilaktyki nowotworowej.

Fantom do ćwiczeń z pierwszej pomocy, który był nagrodą z zajęcie II miejsca, zostanie wykorzystany do ćwiczeń na zajęciach z uczniami.

Główny zespół podczas pracy tworzyli: Anna Machał i Natalia Paprota z kl. IIb, Dawid Cygan, Jakub Górka, Szymon Mleczko, Maciej Piórek z kl. IIIb. W działania aktywnie zaangażowała się również grupa uczniów z innych klas.

Organizatorem konkursu był Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w Tarnowie, Tarnowski Ośrodek Onkologiczny, Ośrodek Programów Profilaktycznych we współpracy z Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Tarnowie.

Patronat honorowy objęli Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie Anna Czech, Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Nawara i Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski.

Uroczyste spotkanie podsumowujące konkurs odbyło się 20 grudnia 2010 r. w Sali Konferencyjnej Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie, gdzie wręczono dyplomy i nagrody wyróżnionym szkołom.

 

Opiekę nad konkursem sprawowali pedagog szkolny Anna Francuz oraz nauczyciele Renata Czarnota i Agnieszka Michałowska.