kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Święto Powiatu Bocheńskiego i Gminy Lipnica Murowana

Święto Powiatu Bocheńskiego i Gminy Lipnica Murowana

Dodano: 26.07.2012 06:30 Święto Powiatu Bocheńskiego i Gminy Lipnica Murowana
W dniach 28 i 29 lipca odbędzie się Święto Powiatu Bocheńskiego i Gminy Lipnica Murowana. Tegoroczną gwiazdą Święta Powiatu będzie zespół SUMPTUASTIC, zagra także SKANGUR oraz SZKOŁA ROCKA. Impreza odbędzie się w Lipnicy Dolnej ( boisko LZS Macierz), a poprzedzona zostanie uroczystymi obchodami ŚWIĘTA LIPNICY MUROWANEJ.

W sobotę w Lipnicy odbędą się Gminne Zawody Pożarnicze Sikawek Konnych, następnie wystąpi zespół Krafcy , a na zakończenie odbędzie się festyn pod gwiazdami z zespołem Akces.

W niedzielę starujemy o godzinie 14, do 19 odbędą się prezentacje poszczególnych gmin. Od godzin południowych cały czas prezentowane będzie rękodzieło artystyczne oraz wspaniała kuchnia regionalna prezentowana przez koła gospodyń . O 18:30 wręczona zostanie nagroda BENE MERITUS- za zasługi dla rozwoju powiatu bocheńskiego. O godzinie 19:00 SZKOŁA ROCKA rozpocznie wieczór gwiazd. O godzinie 20:00 wystąpi SKANGUR, o 21:30 SUMPTUASTIC. Wieczór zakończy się POKAZEM TAŃCA Z OGNIEM w wykonaniu grupy KAMINARI, który odbędzie się o godzinie 23:00.

Głównym sponsorem Święta Powiatu Bocheńskiego jest BANK BGŻ, imprezę wspierają także: Karpacka Spółka Gazownictwa, Rystal ,Kolor Plus Studio , drukarnia Profit Media, Contimax, Mercedez Benz , ATB Air- Tech Bud, Arkom, Hydrosprzęt , Hotel i Gospoda Tadeusz, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Bochnia , System Drób, AiFo, Pracownia Ochrony Środowiska.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na profilu Powiat Bocheński w serwisie Facebook. Regulamin konkursu dostępny poniżej: