kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Święto Policji

Święto Policji

Dodano: 25.07.2011 09:00 Święto Policji
W dniu 21 lipca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni miała miejsce inauguracja tegorocznych obchodów Święta Policji, której dokonał Małopolski Komendant Wojewódzki Policji insp. Andrzej Rokita.

 

Podczas tej uroczystości udekorował oznaczeniem „Za długoletnią służbę” policjanta Wydziału Kryminalnego i pracownika Policji jak również medalem za „Zasługi dla Policji” Tomasza Całkę - wicestarostę bocheńskiego i Józefa Słoninę Wójta Gminy Rzezawa. Czterech funkcjonariuszy odznaczono odznaką „Zasłużony policjant”. Insp. Marek Rudnik odznaczenie odbierze podczas obchodów wojewódzkich.

Następnie rozpoczęła się uroczystość wręczania awansów na wyższe stopnie policyjne, które otrzymało 44 policjantek i policjantów służących w bocheńskiej jednostce. Ponadto insp. Marek Rudnik wyróżnił okolicznościowym ryngrafem „Zasłużony dla Komendy Powiatowej Policji w Bochni” Jacka Pająka – Starostę Bocheńskiego i Jana Kuliga – Wójta Gminy Łapanów. Wręczył także 13 „Dyplomów Uznania” dla burmistrza, wójtów i kierujących urzędami w dowód uznania bardzo dobrej współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Pamiątkowe zdjęcia otrzymali także zaproszeni na tą uroczystość wszyscy komendanci KRP i KPP w Bochni od roku 1990. Uroczystość zakończyła się poświęceniem przekazanych w bieżącym roku KPP w Bochni dwóch motocykli Honda i Ambulansu Pogotowia Ruchu Drogowego.

 

 

sw