kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Święto Gminy Lipnica Murowana Połączone Ze Świętem Plonów!

Święto Gminy Lipnica Murowana Połączone Ze Świętem Plonów!

Dodano: 09.08.2019 08:00 Święto Gminy Lipnica Murowana  Połączone Ze Świętem Plonów!
Serdecznie zapraszamy w wakacyjny weekend 10 – 11 sierpnia, na Święto Gminy Lipnica Murowana oraz Dożynki Gminne. Wydarzenie to odbędzie się tradycyjnie na stadionie sportowym w Lipnicy Dolnej.

Na sobotni wieczór zaplanowano występ Zespołu Folklorystycznego ”CARUSIDDI E PICCIRDD” z Sycylii(Włochy oraz ) festyn pod gwiazdami

z zespołem muzycznym Motif Band. Niedzielne świętowanie rozpocznie o godzinie 14.00, Msza św. dożynkowa z poświęceniem wieńców żniwnych, po której już na stadionie sportowym odbędzie się druga część uroczystości. W programie m.in.: konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy oraz na wieniec dożynkowy publiczności, powiatowe obchody jubileuszu 25-lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, koncert Orkiestry Dętej z Lipnicy Dolnej, smakowita degustacja potraw przygotowana przez Koło Gospodyń Wiejskich z Lipnicy Dolnej, miasteczko zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji
i niespodzianek. Gwiazdą wieczoru tegorocznego święta, będzie KABARET KOPYDŁÓW, znany m.in. z telewizyjnego programu „Spotkanie z balladą”. Tym razem Komendant straży pożarnej z Kopydłowa wraz ze swoimi przyjaciółmi przyjedzie na dożynki do Lipnicy Murowanej, by bawić przybyłą tam publiczność.

Na zakończenie Święta Gminy wystąpi kolejna gwiazda: MATEUSZ MIJAL z Zespołem. Mateusz Mijal znany jest polskiej publiczności przede wszystkim z hitu Winny, który zaśpiewał wspólnie z mężem Sylwii Grzeszczak, Liberem. Pozostałe single: Niech się ludzie śmieją, Coś na później czy Zabijasz mnie, cieszą również się dużym zainteresowaniem. Oprócz koncertów Mijal komponuje i produkuje piosenki nie tylko dla siebie, jego utwory wykonywane są także przez Natalię Szroeder czy Rafała Brzozowskiego. W maju wokalista ogłosił premierę swojego nowego singla, Wiem już czego chcę.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania! Wspaniała zabawa i niezapomniane, wakacyjne wrażenia gwarantowane!

 

sk