kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Światowy Dzień Seniora

Światowy Dzień Seniora

Dodano: 16.10.2017 11:00 Światowy Dzień Seniora
Na początku października uczestnicy Dziennego Domu Senior Wigor w Bochni obchodzili Światowy Dzień Seniora.

Z tej okazji został zorganizowany wyjazd - niespodzianka do Szkoły Podstawowej im. Rotmistrza Pileckiego w Jodłówce, gdzie podopieczni  obejrzeli  przedstawienie przygotowane przez dzieci z kółka teatralnego.

Przedstawienie pod tytułem „Książe szuka żony”  w bardzo humorystyczny sposób wykorzystywało w swojej fabule wątki i postacie z różnych znanych baśni. Tło muzyczne stanowiły utwory różnorodne stylistycznie i gatunkowo i  z różnych epok.  Po zakończonym występie Seniorzy  zostali mile ugoszczeni przez Dyrekcje oraz Personel szkoły.

Spotkanie to stanowiło ważny element integracji międzypokoleniowej i po raz kolejny udowodniło, jak wiele wartości, tak pozornie różne pokolenia,  mogą przekazać sobie nawzajem.

Po powrocie na Seniorów czekała kolejna niespodzianka, a mianowicie wspólny poczęstunek ze Starostą Bocheńskim Ludwikiem Węgrzynem, Dyrektor PCPR Panią Elżbietą Paczyńską, Kierownikiem DDSW Panem Adamem Pawulskim oraz personelem. Całemu spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera, ciekawe rozmowy oraz utwory muzyczne wykonane przez Seniorów.  Otrzymane upominki były dopełnieniem tego wyjątkowego dnia.