kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Świątecznych wigilii czas- spotkanie opłatkowe w WTZ Proszówki

Świątecznych wigilii czas- spotkanie opłatkowe w WTZ Proszówki

Dodano: 23.12.2014 10:00 Świątecznych wigilii czas- spotkanie opłatkowe w WTZ Proszówki
W czwartek 18 grudnia o godz. 12:00 w pomieszczeniach Warsztatu Terapii Zajęciowej w Proszówkach odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe przyjaciół placówki. W spotkaniu uczestniczyli m. in. burmistrz Miasta Bochnia Stefan Kolawiński, wójt Gminy Bochnia Marek Bzdek, zastępca wójta Gminy Bochnia Ewelina Makowska, radni Powiatu: Jacek Pająk, Krzysztof Kołodziejczyk, radny Miasta: Eugeniusz Konieczny, dyrektor PCPR Elżbieta Paczyńska, oraz liczni przyjaciele z bocheńskich firm i rodzice uczestników terapii

 

 

Tradycyjnie spotkanie rozpoczęto od występu podopiecznych placówki, którzy przygotowali dla przybyłych gości piękne wiersze i kolędy wprowadzając wszystkich w klimat zbliżających się świąt. Następnie kierownik placówki Edward Firek przywitał licznie przybyłych gości i podziękował za wszystkie gesty dobroci i serdeczności, jakie kierowane były w minionym roku i są kierowane nadal pod adresem podopiecznych placówki. Szczególnie uczestnicy placówki są wdzięczni za przekazany w mijającym roku przez Starostwo Powiatowe samochód dla WTZ oraz liczny udział w aukcji prac, dzięki czemu mogli skorzystać z wypoczynku nad morzem.  Słowa wielkich podziękowań dla sponsorów, darczyńców i osób prowadzących placówkę popłynęły z ust burmistrza Miasta Bochnia pana Stefana Kolawińskiego i dyrektor PCPR pani Elżbiety Paczyńskiej.

Wspólną modlitwę poprowadzili zaprzyjaźnieni z placówką duszpasterze Ks. Jan Nowakowski – proboszcz parafii pw. Św. Pawła w Bochni, Ks. Krzysztof Duda – proboszcz parafii pw. Św. Joachima w Krzyżanowicach i Ks. Stanisław Kania wikariusz parafii  w Krzyżanowicach. Po zakończonej modlitwie i poświęceniu opłatków wszyscy składali sobie świąteczne życzenia. Nie zabrakło drobnych wzruszeń i szczerych płynących prosto z serc świątecznych życzeń. Gdy już wszystkie życzenia zostały wypowiedziane wszyscy goście zasiedli do wspólnego wigilijnego  stołu , przygotowanego przez podopiecznych placówki, a sfinansowanego przez pana Krzysztofa Kołodziejczyka.

Na czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Państwu życzymy radości i ciepłych chwil spędzonych w gronie najbliższych, by ten świąteczny czas, był czasem spokoju i miłości. By każdego dnia spotykali Państwo na swej drodze życzliwość i dobro. Dziękujemy za ciepło Waszych Serc . - Uczestnicy, pracownicy i Kierownictwo WTZ Proszówki.

kkh