kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Sukcesy uczniów z Mechanika w logistyce

Sukcesy uczniów z Mechanika w logistyce

Dodano: 20.12.2017 11:00 Sukcesy uczniów z Mechanika w logistyce
Aż 9 uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni zakwalifikowało się do II etap X Jubileuszowej Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

Brzegowa Karolina (4T) , Ból Marcin (4T), Budzyn  Joanna (4T), Stachowicz Norbert (4T), Zaleńska Natalia (4T), Mazurek Dawid (4L), Zimny Patryk (4L), Wójcik Krystian (3L), Siodlarz Dominik (2L) brali udział w zmaganiach konkursowych, które polegały na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru składającego się z 25 pytań z zakresu: transportu, planowania procesu produkcji i magazynowania.  Warto dodać, że do II etapu zakwalifikowało się 534 osób, spośród 8700 osób jakie przystąpiły do zawodów z wszystkich branżowych szkół Polski.

Reprezentacji  gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, tym razem podczas finału 2 marca 2018r w Poznaniu, gdzie Mechanik reprezentować będzie Dawid Mazurek i Krystian Wójcik .

Uczniowie Mechanika już po raz trzeci znaleźli się w gronie finalistów Olimpiady – wśród najlepszych młodych logistyków w Polsce.

Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Patronami Merytorycznymi są Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne. W organizację przedsięwzięcia zaangażowały się również najważniejsze przedsiębiorstwa z branży transportu, spedycji i logistyki.

Nie są to jedyne zmagania w jakich uczestniczą logistycy z Mechanika. W tym roku po raz pierwszy uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno – Logistycznej, której organizatorem jest Uniwersytet Gdański. Do drugiego etapu Olimpiady zakwalifikowało się 10 osób:  Zimny Patryk  (4L) Brzegowa Karolina(4T), Zaleńska Natalia (4T), Batko Dawid (3L),  Klich Norbert (3L), Puzia Paweł  (3L),

Szymańska Klaudia (3T), Łuszcz Monika (3T) oraz Wołek Brunon(2L) i Maciejowski Piotr  (2L).

Gratulujemy i  życzymy kolejnych sukcesów.

 

sk