kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Stwórz swoją stronę www

Stwórz swoją stronę www

Dodano: 19.08.2014 10:00 Stwórz swoją stronę www
Bocheńska Scena Letnia Stowarzyszenie "Kotłownia” i Biblioteka zapraszają na warsztaty: "Stwórz swoją pierwszą stronę www, czyli WordPress od podstaw". Warsztaty odbędą się w Sali klubu Biblioteki, 19 sierpnia 2014 r., godz. 16.00.

Warsztaty WordPress poprowadzi Maciek Kuchnik na co dzień zajmujący się kompleksowymi wdrożeniami WordPressa w swojej firmie indelso.pl.

Jeśli potrafisz posługiwać się komputerem, stworzyć prosty dokument w Wordzie, wrzucić zdjęcie na Facebooka, to te warsztaty są dla Ciebie! Wystarczy laptop (z wifi) i trochę dobrych chęci. Czego się dowiesz?: Co to jest WordPress? Jak go zainstalować? Jak umieścić treść na stronie? Jak zintegrować stronę z social media? Jak rozszerzyć funkcje WordPressa? Co to jest szablon i jak zmienić wygląd strony? Po warsztatach będziesz mógł stworzyć i prowadzić swoją stronę www! 

Organizatorzy warsztatów Stowarzyszenie "Kotłownia” i bocheńska Biblioteka zachęcają do udziału w warsztatach. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w linku: http://indelso.pl/bsl-warsztaty-wordpress/

 

sk