kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Starosta wręczył puchary

Starosta wręczył puchary

Dodano: 31.05.2012 15:00 Starosta wręczył puchary
Wtorkowe przedpołudnie w Zespół Szkól im. Jana Pawła II w Łapanowie rozpoczęło się w klimacie sportowej rywalizacji. W łapanowskiej szkole już po raz czwarty odbył się Turniej Piłki Nożnej o „Przechodni Puchar Starosty Powiatu Bocheńskiego”.

Do rozgrywek zostały zaproszone szkoły średnie, których organem prowadzącym jest Powiat Bocheński. Wszystkich uczestników turnieju przywitała piękna pogoda i gospodarze obiektów.

Na wstępie przeprowadzono losowanie i tak w grupie „A” znalazły się następujące szkoły – I LO Bochnia, Zespól Szkól nr 1, Zespół Szkól z Dabrowicy i Zespół Szkół z Łapanowa. W grupie „B” - II LO Bochnia, Zespół Szkół nr 2 i Zespół Szkół nr 3. System rozgrywek w zawodach – mieszany.

Po czterech godzinach zawodów wyłoniono zwycięzcę, którym został Zespól Szkół nr 2 w Bochni. Drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół z Dąbrowicy, natomiast na trzecim miejscu znalazło się II LO w Bochni. Kolejne miejsca to: I LO w Bochni, Zespół Szkół z Łapanowa, Zespół Szkół nr. 3 oraz Zespół Szkół nr. 1.

Nagrody w postaci pucharów i dyplomów wręczał Starosta Bocheński Jacek Pająk wraz z Dyrektor ZS w Łapanowie Marią Plewą.

Uczestnicy zapowiedzieli już swoją obecność na kolejnych zawodach, które odbędą się za rok.