kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Starosta spotkal się z przedstawicielami firmy Mabutchi

Starosta spotkal się z przedstawicielami firmy Mabutchi

Dodano: 30.05.2018 14:00 Starosta spotkal się z przedstawicielami firmy Mabutchi
Dzisiaj w Starostwie odbyło się spotkanie starosty bocheńskiego z przedstawicielami japońskiej firmy Mabuchi Motor Poland Sp. z o.o. W spotkaniu uczestniczyli: Ludwik Węgrzyn – starosta bocheński i Beata Marzec – dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz przedstawiciele Zakładu: Katsuya Hayashi - dyrektor zarządzający (Managing Director), Katsuyuki Morimoto - dyrektor generalny działu administracji (General Manager of Administration Department), Bogumił Kałuski – kierownik ds. ogólnych i zarządzania obiektami, Anna Rajzer – specjalista BHP.

 

Tematem spotkania była problematyka zabezpieczeń emisji pyłów i innych substancji chemicznych emitowanych w związku z planowanym przez zakład przedsięwzięciem produkcji napędów elektrycznych w Bochni. Przedstawione przez firmę Mabutchi rozwiązania w tym m.in. zastosowanie nowoczesnych filtrów powietrza, pozwoli na zabezpieczenie Bochni przed negatywnym wpływem emisji zanieczyszczeń do środowiska. Starosta zadeklarował dalszą pomoc oraz kontynuację współpracy dotyczącej innowacyjnych rozwiązań stosowanych przez zakład w zakresie ochrony środowiska.

 

 

kh