kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Starosta podziękował członkom Rady Zatrudnienia za 4-letnią kadencję

Starosta podziękował członkom Rady Zatrudnienia za 4-letnią kadencję

Dodano: 03.07.2012 15:00 Starosta podziękował członkom Rady Zatrudnienia za 4-letnią kadencję
Na zaproszenie Tomasza Całki Przewodniczącego Powiatowej Rady Zatrudnienia, Jacek Pająk starosta bocheński wziął udział w jej ostatnim posiedzeniu w kadencji 2008-2012. Starosta bocheński podziękował członkom Rady za czteroletnią współpracę i zaangażowanie:

- Chciałbym podziękować za aktywność i owocną pracę wszystkim członkom. Powiatowa Rada Zatrudnienia jest ciałem doradczym i odgrywa dużą rolę przy podejmowaniu decyzji związanych z rozwojem i polityką rynku pracy w Powiecie Bocheńskim. Dzięki Państwa pracy Powiat Bocheński należy do obszarów o najniższej stopie bezrobocia w regionie – powiedział Jacek Pająk starosta bocheński.

W dowód uznania  za czteroletnią kadencję starosta bocheński przekazał na ręce członków Rady Zatrudnienia listy gratulacyjne i pamiątkowe książki.

Powiatowa Rada Zatrudnienia działa na mocy ustawy art. 22 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Do głównym zadań Powiatowej Rady Zatrudnienia należy m.in. ocena racjonalności gospodarki środkami Funduszu Pracy i opiniowanie kryteriów podziału tych środków na poszczególne formy aktywizacji osób bezrobotnych.