kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Starosta na sesji w Gminie Trzciana

Starosta na sesji w Gminie Trzciana

Dodano: 14.03.2011 15:00 Starosta na sesji w Gminie Trzciana
Starosta Bocheński Jacek Pająk uczestniczył w sesji Rady Gminy Trzciana, podczas której przedstawił sprawozdanie z inwestycji zrealizowanych w Gminie w roku 2010, a także zadań planowanych do wykonania w roku 2011.

W sesji uczestniczył także dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Adam Korta, który przybliżył zebranym sprawy związane z realizacją inwestycji pn. „Polepszenie dostępności komunikacyjnej powiatu bocheńskiego poprzez modernizację dróg powiatowych nr 1444 K, 2082 K, 2072 K, 2071 K” oraz przypomniał o pracach na moście w Kamionnej. Podczas sesji Wójt Gminy Józef Nowak podziękował Staroście Bocheńskiemu za dotychczasową współpracę i liczne inwestycje, jakie zostały zrealizowane na terenie całej gminy. W imieniu Radnych podziękowania dla Gospodarza Powiatu  za zaangażowanie na rzecz rozwoju infrastruktury drogowej w gminie złożył Przewodniczący Rady, który jednocześnie pogratulował ponownego wyboru na stanowisko Starosty.

W ubiegłej kadencji Powiat Bocheński zrealizował na terenie Gminy Trzciana inwestycje na kwotę 10 milionów złotych. Na lata 2011 – 2014 planuje się m.in. przebudowę drogi powiatowej wraz z budową chodników w Kierlikówce, drogi prowadzącej do mostu w Kamionnej, jak również stabilizację osuwisk w Ujeździe, Trzcianie i Kamionnej.