kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Starosta bocheński w Radzie Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania

Starosta bocheński w Radzie Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania

Dodano: 22.03.2017 13:00 Starosta bocheński w Radzie Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania
Starosta bocheński Ludwik Węgrzyn będzie jednym z członków Rady Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania powołanej przy Dyrektorze Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego jest jednostką na prawach wydziału utworzoną przez Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Prowadzi studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe – te ostatnie skierowane są w szczególności do wójtów, prezydentów, starostów oraz współpracujących z samorządami pracowników organizacji pozarządowych i lokalnych działaczy społecznych. Ze względu na szerokie i wielodyscyplinarne ujęcie problematyki samorządu w programie studiów są one szczególną ofertą dla radnych i kandydatów na radnych.

Rada Konsultacyjna ds. Programów i Treści Nauczania ma stać się forum służącym do dyskusji i współpracy między środowiskiem akademickim a JST i organizacjami pozarządowymi oraz przedsiębiorcami.

Funkcjonowanie Rady Konsultacyjnej przyczyni się do integracji środowiska akademickiego z pracodawcami funkcjonującymi w obszarze samorządu terytorialnego i szeroko rozumianego rozwoju lokalnego.

 

kh