kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Sotkania nt.eksportu do Kazachstanu

Sotkania nt.eksportu do Kazachstanu

Dodano: 27.06.2017 07:00 Sotkania nt.eksportu do Kazachstanu
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego organizuje w miesiącu czerwcu bezpłatne spotkania informacyjne dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego nt. możliwości eksportu do Kazachstanu. Spotkania skierowane są także do małopolskich przedsiębiorców zainteresowanych eksportem i nawiązaniem relacji biznesowych z tym perspektywicznym gospodarczo państwem. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja by osoby odpowiedzialne za wsparcie przedsiębiorczości w gminie mogły uzupełnić swoją wiedzę w przedmiotowym temacie.

 

Spotkania poprowadzą uznani specjaliści i praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Poruszą m.in. kwestie: kultury biznesowej, informacji o gospodarce, warunkach zawierania umów, etc. Przybliżą także historię, obyczaje, czy też prawo podatkowe. Spotkania zaplanowano w poniższych terminach oraz miejscach:

– 27.06. Nowy Sącz (Hotel Beskid, ul. Limanowskiego 1)
– 28.06. Kraków (Hotel Conrad, ul. Conrada 29)
– 29.06. Wadowice (Hotel Badura, ul. Wenecja 4)

Zaprezentowanie nowych kierunków eksportowych ma na celu zachęcenie małopolskich przedsiębiorców do rozpoczęcia eksportu w nowych perspektywicznych kierunkach, co może skutkować nowymi kontraktami i sukcesami biznesowymi. Efektem będzie także rozwój firm i wzrost ich znaczenia w polskiej oraz małopolskiej ofercie eksportowej. Spotkania poprzedzać będą udział Małopolski w Expo w Astanie (Kazachstan), w którym będziemy brać udział na początku września br. Więcej informacji nt. spotkań oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie internetowej: http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/spotkania-informacyjne-jak-eksportowa-do-kazachstanuijij

kh