kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Skorzystaj z tarczy antykryzysowej 9.0

Skorzystaj z tarczy antykryzysowej 9.0

Dodano: 29.04.2021 12:00 Informacja PUP
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni informuje, iż udziela wsparcia w ramach Tarczy antykryzysowej 9.0

Można ubiegać się o:
- dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikro, małych, średnich przedsiębiorców oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19,
- dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną niezatrudniającego pracowników,
- niskooprocentowej pożyczki dla mikroprzedsiębiorców,
- pożyczki dla organizacji pozarządowych,
- dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych,
- dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników dla kościelnej osoby prawnej.


WAŻNE!
Wnioskodawcy, którzy dotychczas NIE SKORZYSTALI ze wsparcia wymienionego powyżej lub skorzystali z niego przez okres krótszy niż 3 miesiące mogą składać wnioski najpóźniej do dnia 10.06.2021 r. (wnioski przyjmowane są w formie tradycyjnej i elektronicznej). Wypłaty środków będą możliwe wyłącznie do końca czerwca br.

Aby w obecnym stanie prawnym Wnioskodawca mógł skorzystać ze wsparcia przez okres 3 miesięcy, stosowny wniosek musi zostać złożony najpóźniej do 30 kwietnia 2021 r., tak aby wsparcie mogło zostać przyznane za miesiące: kwiecień, maj i czerwiec br.

Nie ma możliwości ponownego skorzystania z wyżej wymienionego wsparcia – bez względu na to, czy było ono przyznane w ubiegłym, czy w bieżącym roku.

Szczegółowe informacje i niezbędne dokumenty dotyczące pomocy można znaleźć TUTAJ.

Jednocześnie informujemy, że "Tarcza antykryzysowa 9.0" nie weszła jeszcze w życie a powyższe terminy nie dotyczą  pomocy branżowej.

 

sk