kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Rusza projekt „Inwestycja w wiedzę”

Rusza projekt „Inwestycja w wiedzę”

Dodano: 02.09.2009 13:50 Rusza projekt „Inwestycja w wiedzę”

Od dzisiaj aż do 15 września potrwa rekrutacja uczniów klas od I do III Liceów Profilowanych w Zespole Szkół nr 1, Zespole Szkół nr 2 oraz Zespole Szkół nr 3 w Bochni do projektu pn. „Inwestycja w wiedzę - program wyrównywania szans uczniów kształcących się w Liceach Profilowanych z terenu Powiatu Bocheńskiego”.

Projekt pn. „Inwestycja w wiedzę - program wyrównywania szans uczniów kształcących się w Liceach Profilowanych z terenu Powiatu Bocheńskiego”obejmie realizację zajęć wyrównawczych oraz pozalekcyjnych m.in. z matematyki, przedsiębiorczości, języka angielskiego oraz języka niemieckiego. W szczególności te przedmioty służą podniesieniu kompetencji o kluczowym znaczeniu dla kontynuowania nauki oraz zdolności do przyszłego zatrudnienia uczniów. Projekt będzie realizowany aż do końca sierpnia przyszłego roku. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Uczestnikiem mogą być osoby z klas od I do III Liceum Profilowanego Zespołu Szkół nr 1 w Bochni, Zespołu Szkół nr 2 w Bochni lub Zespołu Szkół nr 3 w Bochni zamieszkujące na terenie powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, wielickiego lub limanowskiego, które złożą kompletne dokumenty w terminie do 15 września w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bochni przy ul. Kazimierza Wielkiego 31, 32-700 Bochnia, pokój 308. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego .

Regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe do pobrania tutaj.