kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Rusza nabór do projektu

Rusza nabór do projektu

Dodano: 15.01.2011 08:00 Rusza nabór do projektu
Rozpoczęła się ponowna rekrutacja do projektu „Szlakiem zmian – program kształcenia przyszłych kadr branży budowlano-architektonicznej w Powiecie Bocheńskim i Limanowskim” . Z dodatkowych zajęć z przedmiotów zawodowych może skorzystać 150 uczniów Zespołu Szkół w Łapanowie, Zespołu Szkół nr 2 w Bochni oraz Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej. Rekrutacja trwa do 31.stycznia br.

W ramach projektu prowadzone będą zajęcia m, in. z projektowania ogrodów, projektowania konstrukcji budowlanych, technologii produkcji materiałów budowlanych i procesów chemicznych w budownictwie. Młodzież będzie mogła pracować z programem Garden Compozer 3D plus, a także z programami geodezyjnymi.

Jest to kontynuacja projektu, który rozpoczął się w roku 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Prowadzone zajęcia mając służyć przede wszystkim lepszemu przygotowaniu uczniów do egzaminu zawodowego w roku 2011,a także pozwolić na zdobywanie przez młodzież wiedzy oraz kształtowania umiejętności dla konkretnego zawodu - mówi starosta bocheński.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny wypełnić i dostarczyć poprawnie wypełnione i kompletne dokumenty zgłoszeniowe tj. deklarację uczestnictwa w projekcie, oświadczenie beneficjenta, kwestionariusz osobowy oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i dostarczyć do opiekuna projektu wyznaczonego w szkole.

Wszystkie dokumenty zgłoszeniowe są dostępne na stronie Starostwa Powiatowego w Bochni, Starostwa Powiatowego w Limanowej, Zespołu Szkół w Łapanowie, Zespołu Szkół nr 2 w Bochni oraz Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej.

Całkowita wartość projektu to kwota 1, 2 mln zł, natomiast wysokość dofinansowania wyniosła ponad 1 mln złotych. Pozostała kwota to wkład Powiatu Bocheńskiego oraz wkład Powiatu Limanowskiego.