kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Rodzinny Piknik Integracyjny w bocheńskim DPS-ie i ŚDS

Rodzinny Piknik Integracyjny w bocheńskim DPS-ie i ŚDS

Dodano: 02.07.2012 15:00 Rodzinny Piknik Integracyjny w bocheńskim DPS-ie i ŚDS
Bocheński Dom Pomocy Społecznej po raz kolejny zorganizował Rodzinny Piknik Integracyjny, w którym udział wzięli mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej, ich rodziny, pracownicy placówki oraz zaproszeni goście. Na zaproszenie Dyrekcji i podopiecznych placówki w spotkaniu uczestniczył Jacek Pająk starosta bocheński. Tegoroczny Piknik zgromadził blisko 250 osób.

Spotkanie wypełnił bogaty program artystyczny. Piknik swoim występem uświetnił zespół folklorystyczny ze Spytkowic założony przez Alinę Krajewską, podopieczną Domu Pomocy Społecznej w Bochni, kapela góralska z Bukowiny Tatrzańskiej, zespół z Królówki pod kierunkiem Albina Kiełtyka oraz zespół artystyczny mieszkańców Środowiskowego Domu Samopomocy.

- Z roku na rok można zaobserwować, że te spotkania są bardzo oczekiwane przez mieszkańców i ich bliskich. Utwierdza nas to w przekonaniu o konieczności podtrzymywania tradycji spotkań w takim gronie. Chciałbym również podziękować dyrekcji i pracownikom za ich codzienną pracę, dzięki czemu życie podopiecznych w bocheńskim DPS-ie jest rodzinne, spokojne i bezpieczne – podkreśla Jacek Pająk starosta bocheński.

Piknik Rodzinny stał się już tradycją bocheńskiego DPS-u. Pomysłodawcą corocznych spotkań jest Barbara Hałas, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bochni. Zorganizowanie Pikniku było możliwe dzięki wsparciu sponsorów: Cafeteria Chantilly Marta Jawień, Cukiernia Tradycyjna Wojciech Nakielny, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Zbigniew Chabura i Zakład Cukierniczy Jan Mularz.