kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Rodzinna niedziela z NGO – 12 lipca 2015 r. Park Rodzinny Uzbornia

Rodzinna niedziela z NGO – 12 lipca 2015 r. Park Rodzinny Uzbornia

Dodano: 08.07.2015 09:00 Rodzinna niedziela z NGO – 12 lipca 2015 r. Park Rodzinny Uzbornia
Bocheńskie organizacje pozarządowe (NGO) zapraszają już po raz drugi na obchody święta organizacji pozarządowych pn. „Rodzinna Niedziela z NGO”. Impreza związana ze świętem, w formie rodzinnego pikniku rozpocznie się w niedzielę 12 lipca 2015 r. od godz. 15.00 w Parku Rodzinnym Uzbornia.

Organizatorzy zaoferują wyjątkowe atrakcje, zarówno dla najmłodszych, młodzieży, jak i dorosłych, w tym także specjalnie dla seniorów. Będą zzorganizowane m.in. gry, zabawy, konkursy, quizy, zawody sportowe, warsztaty plastyczne, florystyczne, punkt dla zdrowia oraz stoisko wymiany książek.

Na miejscu będzie można posłuchać piosenek w wykonaniu m.in. chóru „Złota Jesień”. Na gości pikniku czekać będzie słodka niespodzianka, a dla uczestników licznych konkursów, quizów, zawodów przewidziano nagrody i upominki. Zapraszamy najmłodszych do kącika plastycznego, na malowanie twarzy, zabawę z bańkami mydlanymi oraz inne atrakcje. Impreza będzie okazją do świetnej zabawy dla całych rodzin w niedzielne, lipcowe popołudnie.Patronat honorowy nad wydarzeniem obejmie Burmistrz Miasta Bochnia Stefan Kolawiński.Piknik organizowany jest przez Stowarzyszenie "Rodzina Kolpinga w Bochni" przy współpracy innych organizacji pozarządowych i bocheńskich instytucji m.in. Miejskiego Domu Kultury oraz Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta.Rodzinne spotkanie odbędzie się dzięki realizacji projektu dofinasowanego przez Gminę Miasta Bochnia, koordynowanego przez bocheńskiego „Kolpinga”.

inf.pras/kkh