kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Relacja z II Olimpiady Sportowej

Relacja z II Olimpiady Sportowej

Dodano: 01.06.2016 08:00 Relacja z II Olimpiady Sportowej
W Rzezawie odbyła się II Olimpiada Sportowa Przedszkolaków organizowana przez Stowarzyszenie „Nasze Dzieci” oraz Publiczne Przedszkole.

W imprezie wzięło udział osiem przedszkoli z powiatu bocheńskiego: Miejskie Przedszkole nr 5 w Bochni, Publiczne Przedszkole w Borku , Gminne Przedszkole w Brzeźnicy, Gminne Przedszkole w Gawłowie, Publiczne Przedszkole w Jodłówce, Publiczne Przedszkole w Krzeczowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łazach, Publiczne Przedszkole w Rzezawie.

Celem spotkania było integrowanie grup przedszkolnych, zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo.  II Olimpiadę rozpoczęto  występem dzieci z Publicznego Przedszkola w Rzezawie, które pod kierunkiem pana Piotra Mroczka, przygotowały i zaprezentowały taniec. Po części artystycznej  powitano gości, później nastąpiła  prezentacja przedszkoli i odśpiewano hymn „Olimpiady Sportowej”. Omówiono zasady konkurencji sportowych i rozpoczęto rywalizację drużynową.

Zmęczeni trudami zawodów uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek. Odbył się również konkurs plastyczny nt. „Olimpiada Sportowa”. Po podliczeniu punktów  sędziowie ogłosili wyniki. Każda z grup została doceniona.

- I miejsce zdobyło Publiczne Przedszkole w Jodłówce,

- II miejsce Publiczne Przedszkole w Rzezawie,

- III miejsce Publiczne Przedszkole w Krzeczowie.

II Olimpiada Sportowa odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Bocheńskiego oraz Wójta Gminy Rzezawa i została dofinansowana ze środków Powiatu Bocheńskiego.

 

sk