kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Regionalne Halowe Mistrzostwa Ochotniczych Hufców Pracy w Piłce Nożnej Chłopców w Bochni

Regionalne Halowe Mistrzostwa Ochotniczych Hufców Pracy w Piłce Nożnej Chłopców w Bochni

Dodano: 05.02.2016 12:00 Regionalne  Halowe Mistrzostwa Ochotniczych Hufców Pracy  w Piłce Nożnej Chłopców w Bochni
Na Hali Widowiskowo Sportowej odbyły się Regionalne Halowe Mistrzostwa Ochotniczych Hufców Pracy w Piłce Nożnej Chłopców regionu Tarnowskiego, których organizatorem była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie oraz 6-25 Hufiec Pracy w Bochni przy współpracy z Zespołem Szkół Nr 3 w Bochni. Celem zorganizowanego przedsięwzięcia była promocja aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia oraz wskazanie młodzieży alternatywnej formy spędzania wolnego czasu.

W zmaganiach sportowych wzięły udział cztery drużyny reprezentacji z 6-6 Hufca Pracy Proszowice, 6-24 Hufca Pracy Dąbrowa Tarnowska, Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie oraz 6-25 Hufca Pracy Bochni. Drogą losowania ustalono kolejność grup eliminacyjnych, w których mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja bocheńskiej jednostki przygotowywała się do meczu pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół Nr 3.

Do dalszego etapu rozgrywek na poziomie wojewódzkim zakwalifikowały się drużyny zajmujące pierwsze i drugie miejsce. Wśród uczestników wyłoniono również najlepszego strzelca, którym został Jarosław Liszka oraz bramkarz Karol Zimnicki. Zwycięska drużyna otrzymała puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe oraz nagrody rzeczowe sponsorowane również przez Starostwo Powiatowe w Bochni i Urząd Miasta Bochnia, a także medale zakupione przez Małopolską Wojewódzką Komendę OHP w Krakowie. Ponadto wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Nagrody i puchary wręczył Wicestarosta Powiatu Bocheńskiego p. Józef Mroczek  oraz komendant bocheńskiego hufca. Uczestnicy biorący udział w rozgrywkach mogli skosztować  potraw przygotowanych przez młodzież kształcącą się w Zespole Szkół Nr 3 w zawodzie kucharz.

 

sk