kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Raport o stanie Powiatu Bocheńskiego

Raport o stanie Powiatu Bocheńskiego

Dodano: 31.05.2019 15:00 Raport o stanie Powiatu Bocheńskiego
Na wczorajszej sesji Rady Powiatu w Bochni, starosta Adam Korta przedstawił RAPORT O STANIE POWIATU BOCHEŃSKIEGO ZA 2018 r.

Zgodnie z art. 30a, ust. 4 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatu  „Rada powiatu rozpatruje raport, o którym mowa w ust. 1, podczas sesji, na której podejmowana jest uchwała rady powiatu w sprawie udzielenia lub nieudzielenia zarządowi absolutorium. Raport jest rozpatrywany w pierwszej kolejności. Nad przedstawionym raportem o stanie powiatu przeprowadza się debatę.”

Pełna treść raportu oraz  jest dostępna - TUTAJ

W debacie nad raportem o stanie powiatu mieszkańcy powiatu bocheńskiego mogą zabierać głos.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie powiatu składa do Przewodniczącego Rady Powiatu w Bochni pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 300 osób.

Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu 27.06.2019 r. na dziennik podawczy Starostwa Powiatowego w Bochni, pokój nr 1 - decyduje data i godzina wpływu na dziennik podawczy.

Debata nad raportem o stanie powiatu bocheńskiego za 2018 rok odbędzie się na sesji Rady Powiatu w Bochni w dniu 28.06.2019 r., która rozpocznie się o godz. 10:00, w sali obrad Starostwa Powiatowego w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 31 - I piętro.

Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia.

Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.

 

sk