kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Puchar w rękach II LO

Puchar w rękach II LO

Dodano: 04.06.2009 11:00 Puchar w rękach II LO

Wczoraj w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie odbył się turniej piłki nożnej chłopców o „Puchar Przechodni Starosty Powiatu Bocheńskiego”. Pierwsze miejsce oraz puchar otrzymali uczniowie II LO z Bochni, pokonując dwoma bramkami w meczu finałowym ZS z Łapanowa .

W zawodach brały udział następujące szkoły: ZS Nr1, ZS Nr 2, ZS Nr 3, II LO z Bochni, ZS z Dąbrowicy oraz główny organizator konkursu ZS z Łapanowa. Zespoły zostały rozlosowane w dwóch grupach, w których zawodnicy grali systemem” każdy z każdym”.W meczach finałowych o piąte miejsce spotkał się ZS z Dąbrowicy z ZS Nr 3 z Bochni wygrał ekonomik. W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się ZS Nr 2 oraz ZS Nr 1. W tym starciu wygrała budowlanka zwyciężając 4-1. Miejsce drugie po przegranym meczu finałowym przypadło organizatorom - ZS w Łapanowie.
W tym roku turniej ten organizowany jest po raz pierwszy, w zamierzeniu ma stać się  imprezą cykliczną, w której co rok najlepsza drużyna przekazywać będzie przechodni puchar.
Dyplomy oraz puchary, a także puchar „przechodni” wręczył zwycięskim drużynom Starosta Jacek Pająk w towarzystwie Dyrektora ZS w Łapanowie Jana Wójcika oraz Dyrektora ZS Nr 1 w Bochni Marka Bzdeka.