kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » „Przeżyjmy to jeszcze raz”

„Przeżyjmy to jeszcze raz”

Dodano: 12.02.2013 13:00
Bocheński Salon Literacki, którego organizatorem jest II Liceum Ogólnokształcące, zaprasza wszystkich zainteresowanych na specjalne wydanie - X jubileuszowe spotkanie z poezją, literaturą i kabaretem, które zaplanowane jest na 20 lutego (środa) o godz. 17.00.

Ten lutowy (dwudziesty) wieczór będzie pełen niespodzianek, bo zebrani na forum goście będą mieli możliwość obejrzenia satyry autorstwa Mateusza Gołasa, absolwenta naszego liceum, pt. "Niech uwierzy, kto nie wierzy, że tu stoi, a nie leży" .

Jubileusz Salonu będzie także niepowtarzalną okazją do "powrotu" do poprzednich spotkań. Organizatorzy jako punkt kulminacyjny przewidzieli ogłoszenie werdyktu jury w związku z plebiscytem na dziesięć najlepszych wierszy z III edycji tomików poezji bocheńskiej młodzieży.

Głównym celem Bocheńskiego Salonu Literackiego jest ożywienie działalności artystycznej i literackiej w szkole, poprzez rozwijanie zainteresowań uczniów. Popularność spotkań z poezją wskazuje, że tego rodzaju zajęcia pozalekcyjne dają wiele możliwości młodym ludziom. Uczniowie rozwijają swoje zdolności: recytatorskie, taneczne, wokalne, plastyczne, organizacyjne, a niektórzy z nich dopiero odkrywają swoje talenty.

 

sw