kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Przedsiębiorco! Zostań Wystawcą Małopolskich Targów Innowacji 2014

Przedsiębiorco! Zostań Wystawcą Małopolskich Targów Innowacji 2014

Dodano: 07.03.2014 11:00 Przedsiębiorco! Zostań Wystawcą Małopolskich Targów Innowacji 2014
Miło nam poinformować, że Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego rozpoczął rekrutację firm na wystawców Małopolskich Targów Innowacji 2014.

Do składania deklaracji uczestnictwa Urząd Marszałkowski zaprasza małopolskie przedsiębiorstwa, które w swojej działalności stawiają na innowacje. Uczestnictwo w Targach jest całkowicie darmowe. To okazja dla wystawców na bezpłatną promocje i pokazanie się szerszej publiczności. Tegoroczne Targi odbędą się już 29 maja 2014 roku.

Dla innowacyjnych małych i średnich firm z Małopolski przygotowano 30 miejsc targowych. Przedsiębiorcy, którzy zechcą zostać wystawcami muszą wykazać się wdrożonymi lub opracowanymi innowacjami, osiągnięciami docenionymi w konkursach oceniających innowacyjność czy też współpracą z uczelniami, instytutami badawczymi i innymi przedstawicielami sfery nauki. Przedsiębiorcy, których będzie można odwiedzić na Targach, będą dowodem na to, że warto stawiać na innowacje. Pulę 50 wystawców uzupełnią zaproszone instytucje.

W ramach oferty organizatorzy gwarantują stoisko pod namiotem usytuowanym na krakowskim Małym Rynku. Każdy boks wystawienniczy będzie wyposażony w zabudowę oraz podstawowe elementy meblowe. Każdy z wystawców będzie miał zapewniony dostęp do prądu, bezprzewodowego Internetu, zaplecza sanitarnego oraz miejsce w katalogu targowym na opis firmy. Wystawcy, którzy wezmą udział w Targach mogą także liczyć na bezpłatną promocję.

Na gości odwiedzających Targi oprócz stoisk wystawców będzie czekało szereg innych multimedialnych i interaktywnych atrakcji. Co dokładnie… organizatorzy zdradzą już wkrótce.

Rekrutacja odbywa się na podstawie „Regulaminu rekrutacji wystawców na Małopolskie Targi Innowacji”, który wraz załącznikami można pobrać ze strony www.imalopolska.eu

Małopolskie Targi Innowacji to inicjatywa Województwa Małopolskiego, której celem jest upowszechnienie innowacyjnego podejścia do biznesu oraz promocja współpracy przedsiębiorstw ze sferą nauki. Skierowana jest przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Małopolski. Targi stanowią swego rodzaju platformę, dzięki której możliwe są bezpośrednie spotkania i kontakty pomiędzy przedsiębiorcami, naukowcami, pracownikami instytucji otoczenia biznesu oraz administracji.

 

sk