kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Premiera klipu „WIRUS LENISTWA”

Premiera klipu „WIRUS LENISTWA”

Dodano: 30.01.2014 10:00 Premiera klipu „WIRUS LENISTWA”
Jacek Pająk Starosta Bocheński oraz Tomasz Knap Fight Club MMA serdecznie zapraszają na premierę klipu „WIRUS LENISTWA”, która odbędzie się 06. lutego 2014 r. o godz. 17.00 w Kinie Regis (duża sala) w Bochni, ul. Regis 1.

Klip powstał aby motywować do zmiany stylu życia, rozwijania pasji i talentów poprzez sport i muzykę. Jest kierowany do młodych ludzi, którzy często nie wierzą w siebie, a w ich życiu dominuje nuda, zobojętnienie czy nałogi i złe wpływy otoczenia – wyjaśnia Jacek Pająk Starosta Bocheński.

Klip do utworu pt. „Wirus Lenistwa" pochodzi ze składanki Drużyna Mistrzów 2. Kręcony z udziałem Piha, Bosskiego, Młodego Bosskiego i Tadka. Jest to wspólna akcja artystów hip - hopowych oraz sportowców, propagująca uprawianie sportu i pozytywną stronę życia.

Do udziału w nagraniu zaproszeni zostali mistrzowie sztuk walk m.in. Iwona Nieroda, Andrzej Wawrzyk, Paweł Kołodziej, Piotr Snopkowski, Piotr Budzyn, Damian Janikowski, Mariusz Furgał, Michał Tracz, Piotr Kobylański, Mariusz Cieśliński, Łukasz Pławecki, Zawodnicy Nowotarskiego Klubu Sportów Walki.

Drużyna Mistrzów powstała po to aby mobilizować młodego człowieka i natchnąć go do działania, aby stał się mistrzem w swojej dziedzinie jak również obudzić w nim ducha walki o lepsze życie. Chcą pokazać wszystkim, którzy przeżywają ciężkie chwile pokazać, że nie są sami, a wspólnie z innymi mogą zmienić wiele w swoim życiu.

Oprócz premiery klipu „Wirus Lenistwa” odbędzie się wykład Piotra Budzyn, trenera koordynator sekcji zapaśniczej TS Wisła pt.  „Wirus lenistwa” jak również pokaz sztuk walki MMA oraz występ artystów hip – hopu Drużyna Mistrzów.

Serdecznie zapraszamy!