kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Pożegnanie Lata w Gminie Rzezawa

Pożegnanie Lata w Gminie Rzezawa

Dodano: 24.08.2016 11:00 Pożegnanie Lata w Gminie Rzezawa
Gmina Rzezawa zaprasza do udziału w imprezie plenerowej „Pożegnanie Lata w Gminie Rzezawa”, która odbędzie się 27 sierpnia 2016r. na boisku sportowym w Rzezawie.

Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla miłośników sportowych emocji, gdyż  zgromadzona publiczność będzie mogła podziwiać zmagania jednostek strażackich w zawodach OSP Gminy Rzezawa jak również pokazie quadów firmy AR MOTO SERVICE Rzezawa. W dalszej części spotkania swoje umiejętności zaprezentuje Mistrz Polski Enduro 2015 w kategorii quadów, reprezentant Grupy 4x4 Paweł Samek. 

Od godziny 19.00 swój program muzyczny rozpocznie Adrianna Dijuk z Zespołem. Uczestniczka pierwszej Polskiej edycji programu telewizyjnego „APLAUZ, APLAUZ!” emitowanego przez stację TVN. W jej repertuarze znajdują się zarówno polskie, jak i zagraniczne COVERY, a także autorskie utwory.

Gościem specjalnym, a zarazem gwiazdą tego spotkania będzie MATEUSZ MIJAL - muzyk, kompozytor oraz wokalista. Znany między innymi z takich przebojów jak:, „Niech się ludzie śmieją” oraz „Coś na później”. Duet  z Liberem pozwolił stworzyć  popularną propozycję wakacyjnego hitu, którym jest utwór „Winny”. 

Na zakończenie spotkania dyskotekę poprowadzi DJ’s Team z Brzeska.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

 

sk