kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powołano Komitet Honorowy związany z Jubileuszem Strazy Pożarnej

Powołano Komitet Honorowy związany z Jubileuszem Strazy Pożarnej

Dodano: 31.05.2019 10:00 Powołano Komitet Honorowy związany z Jubileuszem Strazy Pożarnej
W Starostwie Powiatowym w Bochni odbyło się spotkanie Komitetu Honorowego Obchodów 150-lecia powstania Straży Ogniowej Ochotniczej w Bochni. Obecni na tym spotkaniu byli przedstawiciele m.in.: władz powiatowych, miejskich, gminnych jak również prezydium Rady Powiatu, Komendant Powiatowy Straży i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bochni.

Uczestników spotkania przywitał pan Adam Korta  Starosta Bocheński, który dziękował za przyjęcie zaproszenia do honorowego komitetu. Następnie omówił proces podjęcia Uchwały Rady Powiatu w Bochni w sprawie ufundowania przez Powiat Bocheński sztandaru dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni.  Następnie wybrano przewodniczącego komitetu którym został Starosta. Kolejno Komendant Straży Pożarnej omówił program uroczystości oraz sprawy organizacyjne.

Uroczystość wręczenia sztandaru połączona z jubileuszem 150-lecia powstania Straży Ogniowej Ochotniczej w Bochni zaplanowana została na 7 czerwca 2019 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni.

 

sk