kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiatowe zawody w siatkówce dziewcząt

Powiatowe zawody w siatkówce dziewcząt

Dodano: 24.03.2015 09:00 Powiatowe zawody w siatkówce dziewcząt
Uczniowie szkół gimnazjalnych rozegrali kolejne zawody w siatkówce dziewcząt rozgrywane w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni na dwóch boiskach zmierzyli się uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Bochni, Gimnazjum Nr 2 w Bochni, Gimnazjum w Rzezawie, Gimnazjum w Łapanowie oraz Gimnazjum w Mikluszowicach.

Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym" a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali sędziowie Janusz Sumara i Andrzej Zawada.

Dziewczęta wyjątkowo ambitnie podeszły do tych rozgrywek  i nie bacząc na pierwsze przegrane spotkania walczyły do samego końca. Efektem tego była trochę "niezwykła jak na zawody szkolne" końcowa punktacja - 3 zespoły zdobyły taka samą liczbę punktów. O kolejności miejsc II - IV musiał zdecydować lepszy stosunek małych punktów. Ostatecznie na miejscu II uplasowały się dziewczęta Gimnazjum Nr 1 w Bochni, miejsce III zajęła drużyna Gimnazjum w Rzezawie a na miejscu IV znalazły się dziewczęta Gimnazjum w Mikluszowicach.

Najlepszą drużyną tych rozgrywek zostały dziewczęta z Gimnazjum w Łapanowie i to one uzyskały awans do Zawodów Rejonowych, które odbędą się już 25 marca 2015r. w Krzeszowicach.

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I - III otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

sk