kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu dziewcząt i chłopców 2009/2010

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu dziewcząt i chłopców 2009/2010

Dodano: 18.01.2010 09:00 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu dziewcząt i chłopców 2009/2010
W dniu 13.01.2010 roku o godz. 9:00 na Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni odbyły się organizowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu dziewcząt i chłopców.

Na zawody stawiły się reprezentacje następujących szkół: PSP Nr 4 Bochnia, PSP Nr 2 Bochni, PSP Nr 1 Bochnia, PSP Nr 5 Bochnia, PSP Proszówki, PSP Łapczyca, PSP Baczków, PSP Brzeźnica, PSP Nieszkowice Wielkie, PSP Bogucice, PSP Nieszkowice Małe,

Zawodnicy pływali w kategorii dziewcząt i chłopców. Startowano indywidualnie na dystansie 50 m w czterech stylach: dowolny, klasyczny, delfin, grzbiet oraz w sztafecie 8 x 50m.
Cztery pierwsze miejsca w poszczególnych stylach oraz dwie pierwsze sztafety będą reprezentować Powiat Bocheński na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w połowie lutego w Tarnowie. Finaliści otrzymali dyplomy, medale i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Wyniki:

Dziewczęta:

Styl dowolny:

1.Elżbieta Leśniak                PSP Nr 1 Bochnia
2.Gabriela Furmańska          PSP Nr 1 Bochnia
3.Karolina Korta                  PSP Nr 1 Bochnia
4.Karolina Marcinkowska      PSP Nr 1 Bochnia

Styl klasyczny:

1.Urszula Michalczyk           PSP Nr 5 Bochnia
2.Patrycja Świderska          PSP Nr 1 Bochnia
3.Anna Rugała                    PSP Nr 1 Bochnia
4.Bogumiła Pasierb             PSP Nr 1 Bochnia

Styl grzbietowy:

1.Anna Całka                   PSP Nr 1 Bochnia
2.Anna Kozłowska            PSP Nr 1 Bochnia
3.Patrycja Kural               PSP Nr 1 Bochnia
4.Dominika Rudnik           PSP Nr 1 Bochnia

Styl motylkowy:

1.Klaudia Jaśkiewicz          PSP Nr 1 Bochnia
2.Wiktoria Świderska         PSP Nr 1 Bochnia
3.Karolina Warszawska      PSP Nr 1 Bochnia
4.Andżelika Robak             PSP Nr 1 Bochnia

Sztafeta:

1.PSP Nr 1 Bochnia
2.PSP Proszówki


Chłopcy:

Styl dowolny:

1.Marcin Wojcieszko                 PSP Nr 4 Bochnia
2.Rajzer Mateusz                     PSP Nr 1 Bochnia
3.Kamil Kubala                        PSP Nr 1 Bochnia
4.Seredyński Tomasz               PSP Nr 1 Bochnia

Styl klasyczny:

1.Jakub Trojak                    PSP Nr 1 Bochnia
2.Andrzej Michalczyk           PSP Nr 5 Bochnia
3.Konrad Piwowarczyk         PSP Nr 4 Bochnia
4.Kacper Podsiad                PSP Brzeźnica

Styl grzbietowy:

1.Grzegorz Łach             PSP Nr 4 Bochnia
2.Kacper Bieniek            PSP Nr 1 Bochnia
3.Dawid Mączka             PSP Nr 1 Bochnia
4.Jakub Sitko                 PSP Nr 1 Bochnia

Styl motylkowy:

1.Mikołaj Cierniak             PSP Nr 1 Bochnia
2.Jakub Całka                  PSP Nr 2 Bochnia
3.Paweł Waśniowski          PSP Nr 1 Bochnia
4.Michał Mijalny                PSP Nr 1 Bochnia


Sztafeta:

1.PSP Nr 1 Bochnia
2.PSP Nr 2 Bochnia
3.PSP Proszówki - Baczków