kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Chłopców

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Chłopców

Dodano: 21.01.2011 09:00 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Chłopców
W dniu 19.01.2011 na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzezawie odbyły się organizowana przez Starostwo Powiatowe w Bochni Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce chłopców.

Na zawody stawiło się 8 drużyn ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Bocheńskiego, które rozlosowano w dwóch grupach. Faza grupowa rozegrana została systemem każdy z każdym. Zwycięscy poszczególnych grup rozgrywali półfinały systemem „na krzyż”. Zwycięscy meczy półfinałowych tworzyli parę finałową natomiast przegrani grali w finale pocieszenia o trzecie miejsce. Po kilku godzinach sportowych zmagań zwycięska okazała się PSP Nr 2 w Bochni w finale pokonując PSP Bogucice. Trzecie miejsce przypadło PSP w Lipnicy Murowanej, która pokonała w meczu o III miejsce reprezentację PSP Nr 1 Bochnia. Drużyny otrzymały dyplomy i nagrody w postaci piłek do siatkówki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.