kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna zostaje zamknięta dla bezpośredniej obsługi klienta

Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna zostaje zamknięta dla bezpośredniej obsługi klienta

Dodano: 17.03.2020 14:00 Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna zostaje zamknięta dla bezpośredniej obsługi klienta
W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433), ze względu na szczególny charakter pracy, w tym badań laboratoryjnych wykonywanych w naszej stacji, w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bochni – zwanej dalej „PSSE w Bochni” – podjęłam decyzję o zaprzestaniu z dniem 16 marca 2020 r. bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników PSSE w Bochni- mówi dyrektor Stacji Halina Bielec.

Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z PSSE w Bochni będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej. 

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery ogólne do PSSE w Bochni: 

1) adres: ul. Konstytucji 3-go Maja 5, 

2) EPUAP: /PSSE_BOCHNIA_SEKRETARIAT/skrytka 

3) adres e-mail:  

4) Punkt informacyjny – Dziennik Podawczy, tel.: 14 61 239- 47 

Kontakt osobisty z pracownikami PSSE będzie możliwy:

1) w szczególnie uzasadnionych przypadkach wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym, 2) w zakresie przyjmowania prób do badań w zakresie mikrobiologii klinicznej.

Informacje odnośnie wyników badań laboratoryjnych można uzyskać pod nr. telefonów: 

1) Sekretariat PSSE Bochnia, tel.: 14 61 239 47 

Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w PSSE w Bochni. Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej PSSE w Bochni adres e-mail bochnia@psse.malopolska.


kh