kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Dodano: 25.03.2011 12:00 II LO BOCHNIA
W czwartek 24.03.2011 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Bochni odbyła się organizowana przez Starostwo Powiatowe w Bochni Licealiada Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.Na zawody stawiło się 5 reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego.

 

Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Dziewczyny zafundowały przybyłym na halę kibicom ciekawe widowisko okraszone składnymi akcjami oraz momentami „twardą” grą. Po kilku godzinach sportowych zmagań zwycięska okazała się reprezentacja II LO w Bochni wygrywając wszystkie swoje mecze i rzucając 51 bramek. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z I LO w Bochni, które podczas turnieju uległy tylko reprezentacji II LO. Na podium znalazły się jeszcze reprezentantki ZS Nr 1 w Bochni.  Finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci piłek do piłki ręcznej ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

 

 

Tabela:

1. II LO Bochnia

2. I LO Bochnia

3. ZS Nr 1 Bochnia

4. ZS Nr 3 Bochnia

5. ZS Nr 2 Bochnia