kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » POWIATOWA ELIMINACJA OTWP "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

POWIATOWA ELIMINACJA OTWP "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

Dodano: 13.04.2011 15:00 POWIATOWA ELIMINACJA OTWP "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
Powiatowe eliminacje OTWP rozegrano w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Bochni. Do rywalizacji przystąpiło 44 uczestników: 16 w grupie pierwszej - szkoły podstawowe; 14 w grupie drugiej - gimnazja i 12 w grupie trzeciej - szkoły ponadgimnazjalne. Reprezentowali: miasto Bochnię, gminę Bochnia, Drwinia, Nowy Wiśnicz, Lipnica Murowana, Łapanów, Trzciana, Żegocina.

Organizatorem eliminacji był Zarząd Powiatowego Oddziału ZOSP RP w Bochni (w organizacji pomagała także Komenda Powiatowa PSP w Bochni oraz dyrekcja PSP nr 5 w Bochni). Uczestników rywalizacji i ich opiekunów powitał Wiceprezes Zarządu Powiatowego Oddziału ZOSP RP w Bochni Tadeusz Cichoń, który był jednocześnie przewodniczącym jury. Oprócz niego w pracach komisji turniejowej uczestniczyli: kpt. Witold Sajak i Tadeusz Olszewski - sekretarz ZOP ZOSP RP w Bochni - członek komisji. Pracę komisji wspomagała mł. bryg. Lucyna Kędzierska.

Pisemny test i dogrywka wyłoniły 9 finalistów, którzy pomiędzy sobą rozegrali ustny finał.

W finałowej rozgrywce nie była już potrzebna dogrywka i jury bez problemów wyłoniło zwycięzców, którymi zostali: Paweł Rosiek z PSP w Łąkcie Górnej - grupa pierwsza, Dawid Cieśla z PG w Tarnawie - grupa druga i Grzegorz Piwowarczyk z Zespołu Szkół w Łapanowie - grupa trzecia. Zwycięzcy, a także zdobywcy miejsc drugich i trzecich otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni oraz Oddział Powiatowy ZOSP RP w Bochni, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wręczali: je reprezentująca Starostwo Powiatowe - Katarzyna Korta - Kierownik Biura Promocji i Komunikacji Społecznej oraz Komendant Powiatowy PSP w Bochni bryg. Krzysztof Kokoszka, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego - druh Tadeusz Cichoń. Szef bocheńskich strażaków - zawodowców bryg. Krzysztof Kokoszka podziękował uczniom za udział w turnieju, pogratulował laureatom i podziękował  nauczycielom za pomoc w ich przygotowaniu oraz sprawowanie opieki.