kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiat pozyskał milion złotych na remont drogi w Gminie Rzezawa

Powiat pozyskał milion złotych na remont drogi w Gminie Rzezawa

Dodano: 18.07.2013 11:00 Powiat pozyskał milion złotych na remont drogi w Gminie Rzezawa
W ramach podziału środków na usuwanie skutków powodzi powiat bocheński otrzymał milion złotych z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Uzyskana promesa przeznaczona zostanie na modernizację powiatowej infrastruktury drogowej.

Dotacja przeznaczona zostanie na remont drogi powiatowej w Dąbrówce i Buczkowie. W ramach prac na długości około kilometra wymienią podbudowę oraz położona zostanie nowa nawierzchnia. Zadanie obejmuje także umocnienie poboczy oraz konserwację rowów.

To już czwarta promesa, którą udało nam się uzyskać w tym roku. Dzięki wcześniejszym środkom możliwa jest modernizacja mostu w Królówce, Zawadzie oraz stabilizacja osuwiska w Ujeździe i wykonanie dokumentacji w Żegocinie - mówi Jacek Pająk starosta bocheński.

Przetarg na realizacje tego zadania ogłoszony zostanie do końca lipca, a planowany termin zakończenia prac przewidziany jest na koniec października.

 

sw