kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiat na targach w Warszawie

Powiat na targach w Warszawie

Dodano: 28.04.2010 14:00 Powiat na targach w Warszawie
Zakończyły się dwudniowe warszawskie Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2010, na których promował się m.in. Powiat Bocheński. Podczas targów zwiedzający mogli zapoznać się zarówno z ofertą wakacyjną z różnych regionów Polski, degustować produkty lokalne, a także spędzić wolny czas na torze gokartowym czy sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Organizatorzy targów przygotowali również wiele atrakcji dla dzieci, dlatego podczas tych dwóch dni targi odwiedziło blisko 9 tysięcy osób.

To już kolejne targi, na których obecny był Powiat Bocheński. Zwiedzający, głównie mieszkańcy Warszawy, w wielu przypadkach prawdopodobnie po raz pierwszy mieli możliwość poznać atrakcje bocheńszczyzny. Podobnie jak podczas ostatnich krakowskich targów, turyści pytali także o bazę noclegową, jak również o możliwość zorganizowania szkolnych wyjazdów – podsumowuje Katarzyna Kępa -Hamuda z Biura Promocji i Komunikacji Społecznej Starostwa Powiatowego w Bochni.

Zbliża się okres weekendowych majowych wyjazdów, dlatego wierzę, że wiele z tych osób, które zapoznały się z naszą ofertę turystyczną zarówno podczas krakowskich jak i warszawskich targów, już wkrótce odwiedzi Powiat Bocheński – mówi starosta bocheński Jacek Pająk.

Powiat Bocheński prezentował się na targach w ramach Małopolskiej Organizacji Turystycznej z gminami, miastami i powiatami Województwa Małopolskiego.

 

obejrzyj więcej zdjęć w galerii