kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Powiat na targach w Krakowie - podsumowanie

Powiat na targach w Krakowie - podsumowanie

Dodano: 19.04.2010 12:00 Powiat na targach w Krakowie - podsumowanie
W ubiegłym tygodniu Powiat Bocheński wspólnie z gminą Żegocina promował się na 20. Krakowskim Salonie Turystycznym. Ponad 3000 osób w ciągu dwóch dni odwiedziło jubileuszowe 20. targi, które odbywały się w Hali Kortów Tenisowych AWF w Krakowie. Na targach prezentowało się blisko 100 wystawców nie tylko z kraju, ale także z zagranicy.

Wśród większych stoisk wystawowych były Czechy, Węgry, a także polskie regiony jak Małopolska, Podlaskie, Lubuskie. Mam nadzieję, iż obecność powiatu na takiej imprezie przełoży się na zwiększony ruch turystyczny, tym bardziej, że stoisko powiatu spotkało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających – mówi starosta bocheński Jacek Pająk.

Turyści głównie z Krakowa pytali o bocheńską kopalnię, zamek w Nowym Wiśniczu i możliwości noclegu w powiecie. W ciągu dwóch dni rozdaliśmy ponad 1000 ulotek o powiecie bocheńskim - podsumowuje Katarzyna Kępa- Hamuda z Biura Promocji i Komunikacji Społecznej. Wielu odwiedzających zapoznało się także z ofertą Żegociny, która wspólnie z nami prezentowała się na tych targach. Podkreślali, także iż dotychczas brakowało oferty z naszego terenu, a powiaty takie jak: krakowski, tarnowski, limanowski czy suski regularnie korzystały z takiej formy promocji. Kolejne targi już w najbliższy weekend w Warszawie i również tam będziemy prezentować nasz powiat – dodaje.

Powiat Bocheński wystawiał się na targach wspólnie z gminą Żegocina w ramach Małopolskiej Organizacji Turystycznej.